Wybierz język:
WYSZUKAJ:

AktualnościDrukuj
Powiadom znajomego
2017-06-07

IV Zjazd Wcześniaków Świętokrzyskich w Centrum Nauki Leonardo da Vinci

IV Zjazd Wcześniaków Świętokrzyskich coraz bliżej! 10 czerwca w Centrum Nauki Leonardo da Vinci, w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu spotkają się rodziny wcześniaków z całego regionu. Na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji - już samo miejsce zjazdu jest niezwykłe i bardzo ciekawe. W jego organizację zaangażowało się wiele instytucji i firm, a nawet osoby prywatne. Dla dzieci przygotowane będą liczne rozrywki. Tradycyjnie, w trakcie zjazdu, podany będzie tort - specjalnie przygotowany na tę okoliczność. Rodzice będą mogli porozmawiać z konsultantami z różnych dziedzin medycyny. Tak jak w trakcie poprzednich zjazdów, będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.
Zaproszenia na Zjazd otrzyma kilkaset rodzin, w których przedwcześnie urodziły się dzieci. Impreza ma jednak charakter otwarty. Do Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego w Podzamczu, 10 czerwca, o godzinie 11 może przyjechać każdy zainteresowany problemami wcześniaków. Serdecznie zapraszamy!
Tydzień wcześniej – w niedzielę, 4 czerwca o godzinie 16, w kaplicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Biskup Kielecki Jan Piotrowski odprawi Mszę Świętą w intencji wcześniaków.


Organizatorami IV Zjazdu są: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach i Stowarzyszenie na rzecz Wcześniaków Świętokrzyskich. Patronami Honorowymi wydarzenia zostali: wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, Adam Jarubas - marszałek województwa oraz Wojciech Lubawski – prezydent Kielc. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło: Radio Kielce, Radio eM Kielce, Radio Fama, Echo Dnia, Gazeta Wyborcza w Kielcach oraz TVP 3 Kielce.

Lista aktualności

LOKALIZACJA RCN-T

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI