Wybierz język:
WYSZUKAJ:

AktualnościDrukuj
Powiadom znajomego
2017-09-12

Bierzemy udział w akcji: „Polska. Zobacz więcej – weekend za pół ceny"

Od 6 października (od godz. 17:00) do 8 października w całej Polsce odbędzie się już po raz trzeci, organizowana przez Polską Organizację Turystyczną akcja „Polska. Zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Wydarzenie ma zachęcić Polaków do podróży i korzystania z bogatej oferty turystycznej naszego kraju. W ramach akcji wiele atrakcji turystycznych na terenie całej Polski będzie można odwiedzić za pół ceny. Zniżki przewidziane są także w niektórych obiektach hotelarsko-gastronomicznych.

Centrum Nauki Leonardo da Vinci jest jednym z obiektów turystycznych, które biorą udział w „Polska. Zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W ramach akcji 7 i 8 października 2017 każdy odwiedzający otrzyma 50% zniżki na warsztaty przyrodnicze i artystyczne w Centrum Nauki (liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest rejestracja telefoniczna). Dodatkowo, wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą Centrum Nauki Leonardo da Vinci będą mogli nabyć bilet ze zniżką 50%.

W Centrum Nauki Leonardo da Vinci zobaczyć można interaktywną wystawę „Człowiek – niezwykła maszyna”, poświęconą człowiekowi oraz procesom biologicznym zachodzącym w ludzkim organizmie. Wystawa podzielona jest na sekcje poświęcone poszczególnym układom: oddechowemu, pokarmowemu, nerwowemu, szkieletowemu krwionośnemu. Nie jest to jednak nudna, szkolna wiedza. Zwiedzający mogą zobaczyć na własne oczy, jak oddychają płuca palacza, zobaczyć swój szkielet na ekranie monitora oraz podejrzeć żyły, które znajdują się w dłoni. Wystawa „Człowiek – niezwykła maszyna” to też możliwość sprawdzenia swojej sprawności umysłowej i fizycznej.

 

 

Lista aktualności

LOKALIZACJA RCN-T

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI