Wybierz język:
WYSZUKAJ:

AktualnościDrukuj
Powiadom znajomego
2017-11-03

Spotkanie animacyjne RPOWŚ 2014-2020 Działanie 3.2

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego jest Partnerem, zaprasza przedsiębiorców z Województwa Świętokrzyskiego na bezpłatne spotkanie animacyjne dot. założeń i zasad aplikowania do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Działanie 3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwach.
Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (Budynek Dworu Starostów Chęcińskich- Podzamcze 45, 26-060 Chęciny) w dniu 13 listopada br. tj. poniedziałek o godz. 10.00.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: aneta.slawek@rcnt.pl do dnia 10 listopada br.
W treści maila proszę podać imię i nazwisko, nazwę firmy/instytucji oraz numer telefonu.

Koordynatorem tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Kielecki Park Technologiczny. W tym roku odbędzie się 10-ta jubileuszowa edycja tego międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. ŚTP organizowany jest od 2008 roku w 160 krajach świata. Przez cały tydzień, od 13 do 19 listopada br. organizacje,instytucje i firmy, ktorym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują szereg inicjatyw, szkoleń i debat z zakresu zakładania działalności gospodarczej, budowania własnej marki i wielu innych.

 

Lista aktualności

LOKALIZACJA RCN-T

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI