Wybierz język:
WYSZUKAJ:

Restauracja, Hotel, Kawiarnia

Drukuj
Powiadom znajomego


Restauracja, Hotel, Kawiarnia

Pragniemy poinformować, że infrastruktura Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego w Podzamczu została uzupełniona o trzy elementy usługowe prowadzone przez wybranego w drodze otwartego konkursu ajenta:

1. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego uzupełniono o Restaurację Da Vinci.

Dobierając menu restauracji postanowiono opierać się na daniach polskich uzupełniając je daniami z kuchni włoskiej. Szef naszej kuchni przykłada bardzo duże znaczenie do produktów, które są używane do wykonania potraw serwowanych w restauracji Da Vinci. Nawiązana współpraca z bezpośrednimi dostawcami produktów takich jak mięso, warzywa pozwala nam na zaproponowanie potraw najwyższej jakości. Ciasta podawane w restauracji są wypiekane przez naszego szefa kuchni. O jakość dbają własciciele, dla których gotowanie jest nie tylko pracą ale pasją. Jakość serwowanych dań oraz atmosfera przystająca do pałacowych wnętrz dają gwarancję miłego i smacznego spędzenia czasu.

Bezpośrednia strona Restauracji

2. Budynek Spichlerza pełni funcję Hotelu:

Hotel Da Vinci w Podzamczu koło Chęcin zlokalizowany jest zabytkowym Spichlerzu (całkowicie odbudowanym) w bezpośrednim sąsiedztwie również zabytkowego i pieczołowicie odrestaurowanego Dworu Branickich. W

W nowocześnie urządzonym hotelu oczekują 23 komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami.

Śniadania serwowane w formie bufetu podawane są w restauracji Da Vinci.

Bardzo spokojna i cicha okolica zapewnia możliwość pełnego wypoczynku. W sąsiedztwie Hotelu znajdują się przepiękne ogrody włoskie będące dopełnieniem pięknego dworu.

Bezpośrednia strona hotelu

3. W budynku Centrum Nauki Leonardo da Vinci udostępniona jest kawiarnia, która oferuje różnego rodzaju zdrowe napoje zarówno gorące, jak i zimne oraz przekąski.

 

Kontakt do wszystkich w/w obiektów dostępny jest na stronie internetowej - http://www.davincihotel.pl/.

 

 

 

 

LOKALIZACJA RCN-T

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI