Zagraniczni eksperci o biogospodarce w Województwie Świętokrzyskim
14 czerwca 2019
Zaproszenie do Dialogu Technicznego!
10 lipca 2019
Zagraniczni eksperci o biogospodarce w Województwie Świętokrzyskim
14 czerwca 2019
Zaproszenie do Dialogu Technicznego!
10 lipca 2019

Śniadanie na trawie już 14 lipca

“Na zabawę i naukę nigdy nie jest za późno!” – to hasło kolejnego śniadania na trawie w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym. Tym razem wydarzenie dedykujemy seniorom.

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę w godz. 11.00 – 16.00 do Ogrodów Doświadczeń przy Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu.

Do wspólnej zabawy podczas kolejnego Śniadania na trawie przyłączyli się: Restauracja Da Vinci, która zapewni poczęstunek dla seniorów oraz ufunduje voucher – kolację dla zwycięzców konkursu na najpiękniejszy kosz piknikowy, Tiande Kielce wykona peeling dłoni dla naszych gości, Manufaktura Wystrój Okien i Wnętrz  zapozna wszystkich z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, CM Artimed  zadba o bezpieczeństwo oraz wykona podstawowe badania medyczne, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach  przygotuje pokaz ratownictwa medycznego, Pamaf – Profesjonalna Akademia Młodych Adeptów Futbolu zadba o kondycję fizyczną seniorów oraz Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. które przekażą upominki będące nagrodami w konkursach.

Serdeczne zapraszamy!

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (41) 343-40-50.