Polska Strefa Inwestycji
1 sierpnia 2019
Zachęcamy do zaprezentowania swojej oferty podczas spotkań dot. biogospodarki
9 sierpnia 2019

Oferta pracy – diagnosta laboratoryjny

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomoc administracyjna do Działu Badań Laboratoryjnych – Medycznego Laboratorium Diagnostycznego (umowa na zastępstwo)

Opis stanowiska:
• Wykonywanie diagnostycznych badań i analiz laboratoryjnych;
• Obsługa aparatury laboratoryjnej;
• Prowadzenie dokumentacji Medycznego Laboratorium Diagnostycznego oraz Systemu Zarządzania Jakością;
• Uczestniczenie w projektach badawczych prowadzonych przez RCNT.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego;
• Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Punktualność.

Uwaga:
MLD RCNT dopuszcza oferty osób, niebędących jeszcze diagnostami laboratoryjnymi, które w najbliższym czasie uzyskają Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.
Oferujemy:
• Pracę w ambitnym, doświadczonym zespole,
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń,
• Miłą i przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) do siedziby Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego (budynek BIOBANKU) Podzamcze 45, 26-060 Chęciny w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Diagnosta laboratoryjny – BIOBANK” bądź na adres mailowy: sekretariat@rcnt.pl do 30 sierpnia 2019 r. do godz. 15.00