Dni uczenia się dorosłych 2019!
10 września 2019
Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w dniach 7-8 listopada zaprasza na spotkania dot. biogospodarki.
24 września 2019
Dni uczenia się dorosłych 2019!
10 września 2019
Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w dniach 7-8 listopada zaprasza na spotkania dot. biogospodarki.
24 września 2019

Dzień edukacji ekologicznej już 27 września w Centrum Nauki Leonardo da Vinci!

W ramach cyklicznie odbywającego się Dnia Edukacji Ekologicznej zapraszamy na specjalnie przygotowane z tej okazji wyjątkowe EKOatrakcje – warsztaty naukowe oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy grupy zorganizowane, jak i gości indywidualnych. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu ochrony bioróżnorodności, racjonalnego wykorzystania zasobów wodnych, odnawialnych źródeł energii.

W ramach Dnia Edukacji Ekologicznej obowiązuje bilet wstępu do Centrum Nauki -50%.
Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 609 290 121

Dodatkowo w tym dniu, w ramach projektu # R043 RDI2CluB pn. “Działania wspierające Badania, Rozwój i Innowacje na terenach wiejskich w kierunku tworzenia klastrów i innowacyjnych ekosystemów w ramach inteligentnej biogospodarki” odbędzie się również bezpłatna prelekcja na auli Centrum Nauki dot. postaw ekologicznych oraz ochrony środowiska, po której zaprezentujemy jak funkcjonuje dron, którego wykorzystujemy do badania jakości powietrza. Dzieci i młodzież, którzy będą uczestniczyć w spotkaniu na auli otrzymają książkę pn. „Przyroda to przygoda. Eksperymenty małego naukowca. Na tropie praw natury” – autor Joachim Hecker, wydawnictwo: Jedność, zakupioną w ramach powyższego projektu.
Ta część spotkania odbędzie się w godz.9.30-11.30 i OBOWIĄZUJĄ NA NIĄ ZAPISY. Liczba miejsc ograniczona. Chętnych zapraszamy do kontaktu: Aneta Sławek: (41) 343-40-50.