Dziękujemy za wsparcie!
5 kwietnia 2020
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
11 kwietnia 2020
Dziękujemy za wsparcie!
5 kwietnia 2020
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
11 kwietnia 2020

Nasze laboratorium pracuje na najwyższych obrotach!

Praca w laboratorium to praca z MISJĄ! Diagności laboratoryjni działają w słusznym celu dla dobra nas wszystkich. Pracują od poniedziałku do niedzieli wykonując wiele testów. Badanie próbek to proces bardzo precyzyjny i czasochłonny. Dlatego też miło nam poinformować, że od dnia uruchomienia laboratorium w Podzamczu tj. 23 marca do 9 kwietnia przebadano ponad 2000 próbek na obecność koronawirusa.

Jesteśmy wdzięczni, że praca diagnostów została doceniona. W podziękowaniu za ich starania Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Pan Andrzej Bętkowski przekazał upominki świąteczne. Kosze wypełnione produktami regionalnymi wręczył personelowi medycznemu Wicedyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego – Pan Krzysztof Ołownia. Dziękujemy!

Przed nami Święta Wielkanocne. W tym roku wyjątkowe, bo w cieniu pandemii. Korzystając z okazji, chcemy podziękować wszystkim, którzy nam kibicują, wspierają dobrym słowem i pomagają w tym ciężkim okresie. Dzięki okazanemu wsparciu możemy wykonywać swoją pracę i pomagać innym.

W imieniu Dyrektora RCNT – Pana Marcina Zawieruchy chcemy złożyć Państwu życzenia!
Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Pamiętajcie – zdrowie jest najważniejsze. Dbajcie o siebie i starajcie się nie wychodzić z domów, jeśli nie jest to konieczne.