RCNT bohaterem programu “Misja Pacjent”
30 listopada 2020
W RCNT można wykonać testy na obecność przeciwciał SARS Cov-2
22 grudnia 2020
RCNT bohaterem programu “Misja Pacjent”
30 listopada 2020
W RCNT można wykonać testy na obecność przeciwciał SARS Cov-2
22 grudnia 2020

Start In Podkarpackie – meetup online – KPT – zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w webinarze na temat Platform Startowych Start In Podkarpackie i przekazania informacji podmiotom, z którymi Państwo współpracują. Będziemy wdzięczni za udostępnienie zaproszenia w Państwa kanałach komunikacyjnych.

Start In Podkarpackie – meetup online – KPT

Kielecki Park Technologiczny zaprasza do udziału w spotkaniu online dotyczącym projektu Platform Startowych Start In Podkarpackie, dzięki któremu można otrzymać pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych swojego pomysłu na innowacje produktowe czy usługi oraz otrzymać możliwość dofinansowania do 1 mln złotych na rozwój swojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej. 

W trakcie wydarzenia eksperci KPT opowiedzą o projekcie i korzyściach, jakie płyną z udziału w Platformach. Wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić, aby dołączyć do programu i na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku. Podczas spotkania o swoim doświadczeniu opowiedzą startupy: Fonseka, który jest właśnie na etapie inkubacji w projekcie, a także BOOM Tech, który z sukcesem zakończył udział w projekcie i otrzymał dofinansowanie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Meetup odbędzie się 18 grudnia o godz. 10:00 na platformie ZOOM. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/meetup-sip-kpt-1812/. Link do webinaru zostanie wysłany przed spotkaniem.

Więcej o projekcie: https://bit.ly/37U3D3o