Informacja dot. bezpłatnych badań określających poziom przeciwciał wirusa SARS-CoV-2 w klasie IgG.
30 kwietnia 2021
Nowy punkt pobrań materiałów do badań określających poziom przeciwciał w RCNT
25 maja 2021
Informacja dot. bezpłatnych badań określających poziom przeciwciał wirusa SARS-CoV-2 w klasie IgG.
30 kwietnia 2021
Nowy punkt pobrań materiałów do badań określających poziom przeciwciał w RCNT
25 maja 2021

Bezpłatne badania przeciwciał anty SARS-CoV 2 w klasie IgG – rejestracja tel. 663-537-050 w godz. 8.00-10.00

Szanowni Państwo!

Rejestrację na bezpłatne badania przeciwciał w klasie IgG rozpoczęliśmy 30 kwietnia. Od 4 maja wykonujemy badania. W ramach projektu pn. „Stop Wirusowi” do końca 2021 roku jednostka zrealizować może 8400 badań. Nie mamy zatem innej możliwości, jak wykonywanie 50 badań dziennie (w dni powszednie). Codziennie wykonujemy również inne badania, od których wyniku zależy chociażby życie człowieka.

Zainteresowanie bezpłatnymi badaniami jest ogromne. Zapewniamy, że telefon (663-537-050), pod którym odbywa się rejestracja jest odbierany i aktywny w godz. rejestracji, tj. 8.00-10.00 od poniedziałku do piątku.  Problemy z połączeniem do RCNT wywołane są ogromną liczbą połączeń od osób, które chcą wykonać badanie. Dzwonienie przez jedną tylko osobę po kilkadziesiąt lub kilkaset razy w ciągu godzin rejestracji każdego dnia roboczego blokuje linię oraz dezorganizuje pracę, a u wszystkich dzwoniących powoduje niepotrzebne  negatywne zachowania.

Badanie przeciwciał w klasie IgG to badanie profilaktyczne, a nie ratujące życie. Będziemy je wykonywać do końca roku. Bardzo prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie.

Jednocześnie przypominamy, że badanie profilaktyczne przeciwciał wykonywane jest w RCNT od zeszłego roku.
W sprawie badań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 663-537-050 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-10.00.

Stop wirusowi! Zapobieganie rozprzestrzeniania się COVID-19 w województwie świętokrzyskim.

Projekt realizowany jest w partnerstwie Urzędu Marszałkowskiego (zespół złożony z pracowników Departamentu Ochrony Zdrowia i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej powołany zarządzeniem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Nr 82/2020 z dnia 17 kwietnia 2020r.) z 5 podmiotami leczniczymi podległymi pod Województwo Świętokrzyskie – Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji, Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego).

https://rcnt.pl/index.php/badania/